Svatební ateliér srdcem

Naše nevěsty

Michaela Ch.

Je to síce od našej svadby už nejaká doba, ale touto cestou by som sa Vám veľmi pekne chcela poďakovať nielen za ušitie pre mňa vysnívaných svadobných šiat, ale aj za skvelý prístup a atmosféru pri skúškach.

Keď som na internete konečne našla model šiat, pri ktorých som si povedala „tak toto sú ony, tie pravé a iné nechcem“ a potom zistila, že ich v celom Česku a Slovensku pravdepodobne nikde nepožičiam (hlavne keď bolo v tej dobe všetko zavreté, vrátane hraníc), prišla do úvahy možnosť skúsiť si dať šaty ušiť v mojom okolí a lepšie som sa rozhodnúť nemohla. Pretože konečný výsledok bol nakoniec ešte dokonalejší ako pôvodná predstava a hlavne boli „iba moje“.

Šaty boli priam rozprávkové, celý deň som sa v nich cítila ako princezná a o polnoci mi bolo ľúto, že už je čas ich prezliecť.

Váš prístup na skúškach bol super milý a profesionálny, zrealizovali ste moje všetky (a to nie vždy úplne reálne) predstavy a na výsledok Vašej práce budem spomínať do konca života, za čo Vám zo srdca ďakujem ❤
Ešte aj dnes, keď sa na tie šaty pozriem, sa musím usmievať ☺

Adéla M.

Milé dámy, 

za chvíli to bude měsíc od naší svatby a musím říct, že jsem se ještě nepřestala dojímat nad tou krásou. A vy na té nádheře máte lví podíl. Díky šatům od vás jsem se cítila krásná jako snad nikdy. Přicházela jsem do vašeho ateliéru s představou dvojdílných šatů, ale vy jste mou ideu posunuly mnohem dál. Šaty byly neobvyklé, rafinované a nádherně vzdušné. Bylo mi v nich celý den moc dobře. I od svatebčanů jsem sklidila spoustu chvály, dokonce mi několik mužů říkalo, že netušili, že i takhle mohou vypadat svatební šaty! Nejdůležitější, ale bylo, že jsem se líbila svým dvěma mužům svého srdce. 

Děkuju vám za vaši práci, pečlivost, profesionální přístup a nejmilejší zkoušky! Ať jste pořád tak dokonale doplňující se dvojice, Srdce vašeho ateliéru.

Michaela M.

Tak já už mám svůj den D za sebou a tak se musím pochlubit se svými úžasnými šaty. Dlouho jsem přemýšlela, zda si jít šaty půjčit do půjčovny anebo to risknout a nechat si šaty ušít. Vzhledem k tomu, že začátkem roku byly všechny půjčovny zavřeny, rozhodla jsem se pro ušití šatů na míru. 

Teď si říkám, že to tak asi mělo být, protože krásnější a lépe padnoucí šaty jsem si nemohla přát…šaty ve kterých jsem se cítila jako já, byly úžasně pohodlné, vzdušné a nikde mě nic neškrtilo a netáhlo, navíc jsem si je nechala udělat dole otevřené a popravdě je to asi ta nejpraktičtější věc u dlouhých šatů….

Chci Vám moc a moc poděkovat za tak krásné šaty. I když jsem neměla úplně jasnou představu o tom, jaké šaty bych chtěla nebo lépe, které by se na moji postavu hodily, dokázali jste vytvořit něco tak úžasného. A dokonce tam byly i moje vysněné kapsy. 😀

Takže Vám dvěma opravdu z celého srdce děkuji, za šaty, za Váš přístup, za krásnou atmosféru na zkouškách i za to, že jsem Vás mohla poznat. Jste fakt supr baby. 

Svatební ateliér Srdcem doporučuji všemi deseti. ✋✋

PS: Jo a ty kapsy… jsem opravdu naplno využila. 😃

Aneta Z.

Jak už název ateliéru napovídá… tady se opravdu šijí šaty srdcem ! ♥ 

Tak krásné, milé, veselé prostředí, které vytvářely tyto dvě dámy, to je prostě sen každé nevěsty. Obrovský zážitek, který budu mít už navždy spojen se svým velkým dnem a který bych opravdu přála každé nevěstě. Tomuhle se prostě žádná půjčovna šatů nevyrovná 🤷‍♀️ Se vším poradí, narovinu řeknou, co nebude lichotit, ale co naopak ano, jsou plné nápadů a zároveň naslouchají Vašim přáním a představám. 

Na zkoušky jsem se opravdu těšila. A to nejen kvůli šatům, ale právě i díky té úžasné atmosféře, která na zkouškách byla. Z té poslední jsem odjížděla dojatá, šťastná a s šaty snů, které nikdo jiný nemá.

Ve svatební den jsem sklidila TOLIK lichotek, že se mi o tom ani nesnilo. A to nejen od mužů 😁 Můj manžel mi neustále opakoval, že jsem nejkrásnější nevěsta a že takové šaty vůbec nečekal. 

A já… já si připadala krásná, výjimečná, sexy a zkrátka jsem se cítila opravdu úžasně 😍 Za celý den/večer jsem šaty nesundala. Byly tak pohodlné a lehoučké, že to opravdu nebylo potřeba.

A za to vše patří ještě jednou moje obrovské DĚKUJI těmto ženám ! Bez Vás by můj den nebyl tak krásný ♥

Pavla H.
Pavla H.
Read More
Plnit si sny by si měl každý, a i co se týče svatebních šatů. Miluju je. Splnily všechno, co jsem si přála a cítila jsem se ve svatební den naprosto úžasně.
Míša M.
Míša M.
Read More
Děkujeme za sukně a topíky! Naše outfitky se všem moc líbily.
Previous
Next